O nás

Firma SUBLITEX (Martin Popelka, Jiří Mikšík) vznikla v roce 2011 na základě poptávky našeho hlavního odběratele o tisk na plátno pomocí metody sublimace. Pro firmu MORIMPEX s.r.o. tiskneme a lisujeme na plátno měsíčně 1,6 km2 obrazů, které pak putují do velkoobchodů jako jsou OBI, Hornbach, Kika, Sconto a dalších.

Dalším našim hlavním výrobním artiklem jsou textilní bannery, které nezatěžuj tolik životní prostředí díky polyesterové vysokopevnostní tkanině, kterou nám český výrobce vyrábí na přání dle našich požadavků, jež je při zachování pevnostních a dalších kvalitativních nároků na velkoplošné bannery o více než polovinu lehčí, než klasické PVC bannery a není nánosovaná PVC vrstvou vyráběnou z ropných produktů. Tisk na takovéto tkanině pak není na povrchu jako u PVC bannerů, ale je přímo ve struktuře jednotlivých vláken tkaniny. Více o sublimaci se dozvíte zde.

Na konci roku 2011 jsme otevřeli náš vlastní e-shop BUĎ V OBRAZE, kdy Morimpex dodával rámování obrazů.

V roce 2012 jsme si zajistili vlastní výrobu rámů a vlastní dokončování obrazů, abychom byli schopni lépe reagovat na poptávku zákazníků a nároky na rychlé dokončení a doručení zboží.

Na konci roku 2012 jsme rozšířili naši nabídku o velkoplošný solventní tisk na stroji MIMAKI JV3 díky spolupráci na Soft rekonstrukci obchodních domů BILLA.

SUBLIMAČNÍ TISK

Vhodné pro textilie ze syntetických vláken. Potisk se nemusí fixovat, vysoká odolnost proti otěru, stálost barev je velmi dobrá.

SOLVENTNÍ TISK

Využití technologie solventního tisku je více. PVC bannery, samolepky, cedule a poutače. Laminuje se proti UV záření.

DIGITÁLNÍ TISK

Digitální potisk textilu již novou technologií překonal staré stroje, které měli dříve nevalnou kvalitu. Nyní jsou syté a ostré.

OBRAZY NA MÍRU

Moderní obrazy na míru doladí váš interiér a dodají vašemu bydlení či kanceláři originální design. Najděte si svůj vlastní styl!

Naše projekty

Naši klienti

Naši partneři