Reference

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
Slide 11
Slide 12
Slide 13
Slide 14
Slide 15
Slide 16
Slide 17
Slide 18
Slide 19
Slide 20
Slide 21

Billa spol. s. r. o. - redesign poboček

Redesign poboček společnosti Billa spol. s. r. o. jsme zahájili v roce 2012 a v naší spolupráci pokračujeme i letošním roce 2013. Prozatím jsme provedli úpravy na pobočkách v Praze, Moravké Třebové, České Třebové, Moravských Budějovicích, Rožnově pod Radhoštěm, Olomouci a Brně.

Zpět na výběr

Výstava obrazů slovenské umělkyně Lucie Grejtákové

Mladá výtvarnička Lucia Grejtáková nachází inspiraci především v současném světě. V hloubce lidského vnitra, v člověku, v prostředí a v jeho nejedné složité situaci – individuální, subjektivní, či spoločenské. Častým motivem jejich kompozicí se proto celkem logicky stává figura a lidská tvář. Na druhé straně – se stejným humanistickým odkazem – pracuje s nefigurálním, konstruktivním, geometricky abstraktním motivem charakteru městského civilizmu. Podvědomě hledáme v těchto kompozicích tvořivou přítomnost lidského ducha. Především tento pól Grejtákové tvorby přibližuje přítomná výstava. Lucia Grejtáková formuluje svůj ambiciózní program jako multimediální výtvarnička. Využívá široké spektrum médií, analyzuje jejich možnosti, zkoumá jejich symbiózu a syntézu. Obohacuje a znásobuje tak sílu výrazových možností vizuálních médií, přesvědčivost autorské výpovědi. Ve své tvorbě selektivně a cíleně využívá kresbu, malířské techniky, fotografii, film, video. Někdy v jejich „technické“, či druhové identitě, jindy jako mix a kombinaci technik.

Zpět na výběr
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
Slide 10
Slide 10

Výroba textilních bannerů

Textilní bannery vyrábíme pro velkou oblast firemního reklamního využití. Jsou vhodné jak pro interiéry, tak i pro exteriéry. Našimi zákazníky jsou např. stavební firmy, realitní kanceláře, restaurace, sázkové společnosti, Slovenská výtvarná únia a další.

Zpět na výběr